Edition Luxe Enstensring ca 0.45 ct 18K
2021-03-28
893430
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ENSTENSRING CA 0.45 CT, 18K, Trege Guldsmedsaktiebolag, Göteborg, princessmodell Eva med briljantslipad diamant i hög klofattning, stl ca 16 jmfr 51, vikt ca 3.8 g, inköpskvitto och certifikat daterat 1980 medföljer
Bruksskick. Invändiga stämplar i behov av rengöring.