Bruno Mathsson "Eva" ett par
Klubbat för:
11 500 SEK
6 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Eva", fåtöljer, ett par, 1900-talets andra hälft, Dux, böjträ i bok, klädsel av sadelgjord, märkt ´´Bruno Mathsson by Dux´´, sitthöjd ca 35 cm
Smärre slitage, sadelgjord med fläckar
893382
2021-03-28