Ulrica Hydman Vallien Kosta Boda
2021-03-28
893367
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN, Kosta Boda, Artist Collection, vas, glas, delivis förgylld dekor, signerad, numrerad, etikettmärkt, höjd 20 cm
Bruksskick