Klubbat för:
4 200 SEK
4 000 SEK
LJUSSTAKAR, 3 st, silver, Eric Löfman, MGAB Uppsala, 1970-1979, fyllda bottnar, höjd ca 20 cm, en ljusstake signerad Löfman
Obetydligt slitage
893312
2021-03-28