Klubbat för:
3 400 SEK
1 500 SEK
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): "Romantisk vy vid Nebo", signerad och daterad K. A. Pehrson -84, färglitografi, 317/385, bildmått ca 39x53 cm
893244
2021-03-22