Folke Ohlsson soffbord
2021-03-27
893182
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FOLKE OHLSSON, soffbord, "Frisco", Tingströms, Bra Bohag, 1960-tal, stämpelmärkt, höjd ca 55, 122x81 cm
Smärre slitage