Broderi Osmanskt
2021-03-30
893074
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BRODERI, 1800-talets slut, "Suzani", ottomansk, metalltråd, ca 92x98 cm
Visst åldersrelaterat slitage