Orientalisk matta antik
2021-03-30
893070
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA, antik, lugg i ull, varp i ull, ca 178 x 146 cm
Kortsliten /ställvis mycket kortsliten lugg, slitage, lagning