Fiskbassäng porslin Kina
2021-03-28
892989
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FISKBASSÄNG, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, polykrom blomsterdekor, invändig dekor av fiskar, diameter 38 cm, höjd 32 cm, träställning medföljer. .
Mindre bruksslitage.