Göran Brunius oljemålning
2021-03-25
892982
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GÖRAN BRUNIUS (1911-2005): Landskapsmotiv, monogramsignerad, olja på duk, ca 81x66 cm