Byrå
2021-03-25
892848
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1700/1800-tal, med 3 lådor, med senare förlängningsskiva, handtag i bronsbleck, höjd ca 77 samt 118x51 cm
Gångjärnen sitter inte fast på förlängingsskivan, lagningar, renoverad och kompletterad, bruks och åldersrelaterat slitage