Tallrikar Kina
2021-03-22
892826
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 3 st., porslin, Kina, 1700- och 1800-tal, dekor i underglasyrblått, diameter ca 22-23 cm
Nagg