Stig Lindberg vaser 3 st
2021-03-25
892686
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG LINDBERG, 3 st vaser, Gustavsberg, signerade undertill med studiohanden, höjd ca 15-20 cm
Bruksslitage, den stora vasen med ett nagg upptill