Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KERSTIN HÖRLIN HOLMQVIST, soffa, "Paradiset", Triva, Nordiska Kompaniet 1950/60-tal, tygklädsel, höjd 80, sitthöjd ca 40 cm, längd 183 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, senare omklädd
892669
2021-03-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner