Bokhylla teak 1950-tal
2021-03-24
892668
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BOKHYLLA, teak, 1950-tal, möjligen Börge Mogensen, omärkt, höjd ca 124 cm, 191x26 cm
Bruksslitage