Jardinjär
2021-03-24
892563
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JARDINJÄR, oimkring 1900, nysilver med insatts i glas, med gåvogravyr, höjd ca 14, längd 42 cm
Slitage, nagg på glaset