Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
MATBORD, möjligen Sven Larsson, Möbelshop, 1960/70-tal, massiv furu, höjd ca 75, 120x100 cm
bruksslitage, främst vid toppskivan
892362
2021-03-23