Marie-Louise Ekman
2021-03-21
892323
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
MARIE-LOUISE EKMAN (född 1944): Collage, färgserigrafi med passepartout av t tyg, signerad med dedikation "Till kära Jan....", daterad -14, numrerad 8/33, ca 37x42 cm