Bordslampa
2021-03-19
892283
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, numrerad undertill, tändes genom att vrida på toppen, höjd ca 43 cm
Smärre slitage, fungerade vid inlämningstillfället, SAV garanterar ej funktionen