Svepask 1800-tal
2021-03-20
892252
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SVEPASK, 1800-tal, polykrom bemålning, locket med dekor av ängel, höjd ca 16, 44x25 cm
Spricka, smärre skador