Silver
2021-03-23
892229
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SILVER, 5 silver, gräddkanna samt bägare, 1800-talets första hälft, höjd ca 8-12,5 cm
Bruksslitage