Berndt Friberg skål
2021-03-20
892166
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BERNDT FRIBERG (1899-1981): skål, blå glasyr, stengods, Gustavsberg, stämpelsignerad BF, Studio, höjd 9, diameter 17 cm
Fotringsnagg