Ljuskrona 18/1900-tal
2021-03-22
892117
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
LJUSKRONA, 18/1900-tal, 12 ljusarmar i glas, stomme i mässing, glasklädd mittstång, elektrifierad, höjd ca 97, diameter 73 cm
Lösa prismor medföljer, skador