Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RELCO, golvlampa, up-light, Italien, 1980-tal, mässing samt förkromad metall, svartlackerad metall, höjd 180 cm
Säljes till förmån för Cancerfonden
Något sned, repor
891843
2021-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här