Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OSCAR TÖRNÅ (1842-1894): Porträtt, signerad och daterad Oscar Teurneau 1865, olja på duk, ca 49x42 cm
Mindre hål (höger nedre kant), duklagning, krackeleringar, mindre färgbortfall
891716
2021-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här