Bordslampor
2021-03-21
891604
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, Ewå, 1970/80-tal, glas och folierad metall, höjd ca 42 cm
Skador: Smärre slitage, funktionen garanteras ej