Golvlampa
Avslutad
2021-03-25
891575
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
|---|---|
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, Italien, 1900-tal, mässing, fotplatta i marmor, höjd utfälld ca 210 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen