Rashid Adgamow oljemålning
2021-03-20
891562
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RASHID ADGAMOW (1951-2017): "På väg till konstnärsdatsha", signerad, daterad a tergo 2001, olja på duk, ca 60x56 cm, oramad