Sven-Göran Svensson G:son
2021-03-21
891489
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN-GÖRAN SVENSSON G:SON (Född 1943): Komposition, olja på duk, signerad. 55 x 79 cm.