Nils Forsberg oljemålning
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
NILS FORSBERG (1921-1994): "Höst vid Abiskojokk", signerad Nils Forsberg, olja på duk ca 65x81 cm
Kuntoraportti
891460
Päivämäärä:
2021-03-22