Skolplanscher
Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
SKOLPLANSCHER, 7 st, geografiska och geologiska kartor, 1900-talets mitt, litografiska tryck, bredd ca 110-75 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, hanteringsveck, gulnad och skador, ej fullständigt genomgånga
891331
2021-03-21