Etsning, föreställande Hötorget
2021-03-21
891244
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, tidigt 1900-tal, Komposition av torghandel på Hötorget, Stockholm, bildmått ca 30x22 cm
Något gulnad, ej examinerad ur ram