Lars Lerin akvarell

Lars Lerin akvarell
Lars Lerin akvarell
Lars Lerin akvarell
Lars Lerin akvarell

Klubbat för:

150 000 SEK

Utropspris

150 000 SEK

LARS LERIN (Sverige, född 1954): "Hemtrakter", akvarell, signerad, 68 x 99 cm.

Ingår i tema "Lars Lerin"

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram.

891168

2021-03-28