Vägglampor
2021-03-16
891015
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
VÄGGLAMPOR, ett par, stomme av bronslackerad metall, 1900-talets slut, reglerbar arm, höjd 41 cm
Skador: Ej funktionstestade, SAV garaterar ej funktionen