Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
KINESISKA RULLMÅLNINGAR, 2 st, 1900-tal, 1 tryckt på siden med figuralt motiv, 1 målad på siden med figuralt motiv, ca 282x34 den andra 133x34 cm
Veck, fläckar och slitage
890937
2021-03-21