Okänd konstnär oljemålning
2021-03-21
890880
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OKÄND KONSTNÄR, 1900-tal, porträtt av kvinna, olja på duk, ca 37,5x27,5 cm