Anita Fröding oljemålning
2021-03-16
890642
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ANITA FRÖDING (född 1942): "Fjäll och längtan", monogramsignerad, olja på duk, ca 80x100 cm