Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ASMALYK, Turkmenistan, Yomud, antik 1800-talets andra del, 68 x 120 cm
Renoverad, lagningar
890565
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här