Klubbat för:
4 600 SEK
2 500 SEK
SOFFA, "Florida nr 145", AB Bröderna Wigells stolfabrik, formgiven år 1952 av Ebbe Wigell, 1900-talets andra hälft, lackerad i pärlgrått, längd ca 135, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage
890474
2021-03-18