Bygglampa
2021-03-18
890466
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BYGGLAMPA, lackerad metall, 1900-talets andra hälft, märkt Byggel, IP 20, 220V, höjd ca 130 cm
Slitage, ej funktionstestad