JENS ULRICH PETERSEN
2021-04-17
890443
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JENS ULRICH PETERSEN, ´Snoremænd´, olja på duk, signerad a tergo, ca 80x60 cm