Yrjö Edelmann
2021-03-18
890377
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med inslaget papperscollage, fäglitografi, signerad Y. Edelmann och numrerad 29/175, bladstorlek 76x54 cm