Hans Olsen soffa
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HANS OLSEN, soffa, 1900-talets mitt, CS Möbler, Danmark, lösa plymåer, klädsel av brunt skinn, ben med riopalisander, sitthöjd ca 40, rygghöjd 95, 130x70 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, CITES-intyg medföljer vid utlämningen
890120
2021-03-16