Tage Göthlin silverljusstakar
2021-03-19
890070
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAGE GÖTHLIN, ljusstakar, 1 par, silver, Tesi, Göteborg, 1968, rokokostil, höjd 22 cm, vikt ca 580 gram
Fyllning saknas, bruksslitage, repor