Ljusstakar, 1800-talets första hälft

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LJUSSTAKAR, ett par, Restauration, Frankrike, brännförgylld brons, roulettedekor, lösa manschetter, höjd 22 cm

Bruksslitage

890029

2021-04-18