Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BEAUTYBOX, läder, mässingslås med kod, märkt Baron, hållare för flaskor, 1900-talets slut, höjd ca 23, 30x20 cm
Zustandsbeschreibung
Bruks- och åldersrelaterat slitage
890003
2021-03-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner