Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FAT, SKÅLFAT, tenn, 2 st, 17/1800-tal, diameter 33-35 cm
Omfattande slitage, märken skador, bristningar, fastlödd upphängning
889955
2021-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här