Ytterfoder vitmetall 1900-tal
2021-03-17
889940
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
YTTERFODER, 1900-tal, vitmetall, hänklar i form av lejonmaskaroner, tassfötter, höjd ca 16, 15x15 cm
Slitage