Skåp jugend tidigt 1900-tal
Klubbat för:
3 800 SEK
2 500 SEK
SKÅP, jugend, tidigt 1900-tal, ekfanér, intarsiadekor, vitrindörrar, delvis fasettslipat glas, bakomliggande hyllplan, beslag i mässing, höjd ca 147, 85x40 cm, nyckel saknas
Bruksslitage, fanérskador
889908
2021-03-15