Taklampa
2021-03-17
889829
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKLAMPA, 1920-tal, 3 ljuspunkter, stomme i brons samt textil skärm, höjd med kedja ca 83, diameter 40 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage,fläckar på tyget funktionen garanteras ej